A,B,C Sertifikalı İş Güvenliği Uzmanı İstihdamı

20.06.2012 tarihinde 6331 Sayı ile uygulamaya konulan yeni iş Sağlığı ve Güvenliği Kanunumuz çalışma hayatımıza yeni sorumluluklar getirmiştir. Bu sorumluluklardan birisi de 50 ‘in üzerinde çalışan bulunduran tüm işletme   ve İşyerlerinde “İş Güvenliği Mühendisi” çalıştırma zorunluluğudur.

İşletmenizin risk grubuna ve işletmeniz için en etkin olabilecek mühendislik branşlarınıza göre, bünyemizde bulunan A, B ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanların 6331 Sayılı Kanun çerçevesinde sizler için görevlendirmekteyiz. Her nevi Üretim Projelerinizde, iş sağlığı ve güvenliği & çevre mevzuatının uygulanması hususundaki işlemler, BATI AKADEMİ Firmaları Merkez Yönetim Birimi desteğini alarak,  görevlendirdiğimiz bu uzman mühendisler aracılığıyla yürütülmektedir.
BATI AKADEMİ iş sağlığı ve güvenliği & çevre mevzuatına ilişkin EĞİTİM, DENETİM, SAĞLIK, DANIŞMANLIK ve Periyodik BAKIM, ÖLÇÜM, KONTROL ve MÜHENDİSLİK çalışmalarını, TÜRKAK Tarafından Akredite edilmiş mühendislik ve OHSAS 18001:2007 Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile ISO 9001 Kalite, ISO 14001:2004 Uluslararası Çevre Yönetim Sistemi standartları çerçevesinde yürütmektedir.Comments are closed.