Hakkımızda

Batı Akademi Hakkımızda, Konya İSG Kursu, Konya İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu, Konya OSGB Kuruluşları

Batı Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu, 2013 yılında Konya ilinde kurulmuştur. Başta Konya olmak üzere tüm Türkiye odaklı hizmet veren Batı Akademi;

Hizmetlerimizi yapılandırırken en önde tuttuğumuz unsur “Sonuç Odaklı Uygulama”dır. Bu yaklaşım verilen hizmetlerin sadece öneri ve raporlar ile kısıtlı olmasından çok farklı olup bizce çok daha fazla bir katma değer yaratmaktadır. Uluslararası içerikte ve yerel şartlarda uygulanabilir çözümler, bunlara ulaşmak için gerekli metodoloji ve uygulama deneyimi, bütünü ile müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşan hizmetlerimiz ve çözümler üretmekteki becerimiz ile başarınız için yanınızdayız.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz, ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinde Türkiye’de en iyi olmak; ileri uygulanabilen metodolojik bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, BAŞARI odaklı yaklaşımıyla KALİTELİ EĞİTİMİN ÖNCÜSÜ olmaktır.
Misyonumuz,
Uzmanlığımız, deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına birebir proaktif ve sonuç odaklı cevap veren çözümler geliştirmektir.